KONST / Litografier / Färglitografi 9201443
nr 920 1443
Henri Goetz
(1909-1989), Frankrike
Färglitografi, Henri Goetz, 20/25, signerad, motivet: 30x30
Henri Goetz, fransk-amerikansk bildkonstnär född 1909, död 1989.
måndag 27 oktober 2014
kl 20:20:46
Henri Goetz
Läs mer om Henri Goetz